Sylwia 23…

Sylwia 23 Warszawa

Zgłoszenie be7217e7a952314e z dnia 2020-04-24 22:10:28

Imię: Sylwia
Wiek: 23
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem 23 letnią spokojną dziewczyną która wreszcie odnalazła swoje miejsce i szuka osoby z którą mogłaby iść przez życie. Typowa introwertyczka domator. Kluby i wielkie imprezy to nie moje klimaty. Preferuję teatr, koncerty muzyki poważnej i kino. Bardzo dbam o porządek. Podobno bardzo dobrze gotuję.
W Warszawie mieszkam od 4 lat. Studiuję i pracuję w biurze.

Wygląd
170 cm wzrostu / 56 kg wagi. Niebieskie oczy i ciemne blond włosy. Zgrabne kończyny, ładny uśmiech. Ciężko jest mi oceniać samą siebie ale podobno nie mam się czego wstydzić 😉 Preferuję delikatny makijaż. Ubiór z racji wykonywanej pracy to zazwyczaj koszula, spódnica i szpilki, ale po godzinach lubię wskoczyć w coś wygodniejszego.

Zainteresowania
Uwielbiam grać w gry #pcmasterrace 😉 oraz jestem kinomaniakiem. Moje największe hobby to akwarystyka, a ostatnio znalazłam nową pasję czyli szydełkowanie. Z aktywności fizycznych to napewno góry te niższe jak i wyższe oraz bieganie. Uwielbiam też jeździć nocą po mieście przy playliście z synthwave. Jestem też wielką fanką perfum także #perfumy to jeden z moich ulubionych.

Czego oczekuję?
Od przyszłego partnera oczekuję przede wszystkim: szczerości, uczciwości, czułości, odpowiedzialności. Podobają mi się mężczyźni inteligentni, uśmiechnięci z własnym zdaniem. Nie mam konkretnych wymagań co do wyglądu, ale fajnie jakbyś nie miał brzuszka piwnego 😉 Dobrze by było jakbyś miał więcej niż 175cm gdyż często chodzę na wysokim obcasie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wspólny wypad za miasto, jakiś piknik może trochę aktywnego zwiedzania. Po powrocie wspólna kolacja, dobry film i wino. Nic więcej nie potrzeba.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Jestem niewierząca więc ślub kościelny odpada, ale cywilny w przyszłości jak najbardziej.
Dzieci jak najbardziej ale wszystko w swoim czasie.
Używki – Alkohol z umiarem. Innych nigdy. Papierosów nie toleruję

Preferuję kontakt e-mail syli9700@gmail.com

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka