Opisze wam pewną historię…

Opisze wam pewną historię ponieważ takie podejście zasługuje na pochwałę.
Zakupiłem w #morele obudowę Silentium Signum SG1 TG. Po złożeniu kompa zorientowałem się, że niestety jest problem z gniazdem słuchawkowym na przednim panelu obudowy. Jack wetknięty do końca, a grała jedynie jedna słuchawką. Nie powiem lekko się wkurzyłem bo składałem kompa dobre 4h, a tu taki feler. Mówię cholera przecież nie będę teraz tego rozkręcał wszystkiego i oddawał samą obudowę na reklamację do moreli.

No nic znalazłem stronkę producenta, maila support i piszę jaki mam problem i czy jest jakiś magiczny trick aby to naprawić. Ku mojemu zdziwieniu następnego dnia z rana dostałem zwrotkę, że jeżeli obudowa jest na gwarancji mogą wysłać mi cały kompletny panel z pełnym okablowaniem do samodzielnego montażu, za darmo… Jak napisali tak zrobili następnego roboczego dnia kurier był w domu z nowym panelem. Panel wymieniony w 15min wszystko śmiga jak należy. Poniżej jeszcze wrzucam zdjęcie w jaki sposób zapakowana była przesyłka (mam nadzieje, ze sklepy typu Amazon czy inni polscy „potentaci” ( ͡° ͜ʖ ͡°) wezmą przykład jak wysyła się elektronikę, niedawno tu wrzucałem jak mi Amazon dysk m.2 wysłał, ręce opadają)

Biorąc pod uwagę że miałem już od nich zasilacz który ciągnie już 3 komputer z rzędu, oraz chłodzenia procka z którymi nigdy nie maiłem problemu, mogę po niedawnej sytuacji z procesem reklamacji w tej firmie z czystym sumieniem polecić #silentiumpc. Oby wszystkie firmy miały takie podejście do klienta.

SilentiumPC na propsie
#pcmasterrace #komputery #polskiefirmy #chwalesie