Ktoś tęskni za Battlefield…

Ktoś tęskni za Battlefield Heroes? Ja bardzo i szkoda, że raczej nie ma żadnych szans na wskrzeszenie gry przez EA. Grałbym nadal. Ehhh pamiętam: 2009 rok, wracał człowiek ze szkoły i oddawał się przyjemności z grania w tego BFa. Rozgrywka była mega relaksująca, często śmieszna (pozytywie) gdy zabijało się 3 wrogów na raz skrzydłem samolotu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) gra była prosta, ale genialna i dająca dużo frajdy. Nadal znam jak własny dom wszystkie mapy, a w głowie nadal czasami pojawia się charakterystyczny wiodący motyw muzyczny gry – niezwykle wpadający w ucho 😀

Szkoda, że gra niestety była niszczona przez politykę EA z mikropłatnościami w dalszych latach. Ostatecznie hajs się nie zgadzał no i gra została wyrzucona do kosza przez EA, które przy tym za przeproszeniem: osrało społeczność i fanów gry: całkowicie, bez ostrzeżenia usuwając grę z powierzchni ziemi.

No i szkoda, że EA nie poczekało trochę z decyzją pozbycia się gry. Moim zdaniem BFH skorzystałby na boomie na tryb battleroyale. Moim zdaniem gra świetnie nadawała się do tego trybu – i to mogłoby dać nowe życie tej grze.

Ktoś też tak ma jak ja? Czy nikt już nie pamięta o wielu godzinach gry na Buccaneer Bay czy Victory Village? 🙂

#gry #pcmasterrace #battlefield #nostalgia #zalesie #grajzwykopem #zalesie #informatyka #ea