Hejka, znowu my – publikujemy…

Hejka, znowu my – publikujemy wyniki #rozdajo z tego wpisu

Gratulujemy Mirkowi @Danielos88 – zgłoś się do nas na PW w celu wybrania nagrody.

TL;DR
Mirki i Mirabelki, rozumiemy, że na tysiące osób zawsze znajdzie się osoba, która może czuć się niezadowolona z jakiegoś produktu – stąd też pozostajemy w kontakcie z Wami i oczekujemy feedbacku zarówno pozytywnego jak i negatywnego.
Jeżeli jednak wyniknie jakikolwiek problem z naszymi produktami to jesteśmy zawsze otwarci na ich rozwiązanie. Support jaki dajemy to nie tylko serwis ale też doradzamy. Powtarzamy: może się zdarzyć, że jakiś produkt będzie miał wadę i bierzemy to również pod uwagę. To co wyróżnia nas to bardzo niski stopień reklamacji i to produktów „droższych” jak i tych tańszych, bo prowadzimy takie wewnętrzne analizy. Jeżeli macie jakiś problem z naszym produktem, napiszcie do nas tutaj, na pw albo bezpośrednio do działu wsparcia zawsze chętnie pomożemy.

Nie uważamy jednak, że wyzwiska w naszą stronę są dobrym sposobem na rozwiązanie jakiegokolwiek problemu, ale nie mamy zamiaru tolerować szkalowania naszej marki, a tym samym usuwania naszych komentarzy, bo są opowi nie po drodze. Nie będziemy się też na nikogo obrażać.
Masz możliwość zrobienia testu produktu? Porównania go z innymi? Jesteśmy otwarci na współpracę o czym przekonało się już kilku Mirków.

Ps. Nikt z wykopu nie jest przez nas przekupiony, a na tego typu zarzuty nie zamierzamy nawet odpowiadać.
Jeśli komuś nie pasuje nasz produkt albo marketing to cóż, nie zmuszamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

www.savio.net.pl

#pcmasterrace #savio