Czołem Serowe Świry! W…

Czołem Serowe Świry!

W kwietniu 2k20 startujemy kampanię na wspieram.to i do tego czasu regularnie będziemy wrzucać nowe informacje na temat postępów w rozwoju naszej gry. W związku z tym mamy dla Was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro wieczorem wylosujemy jedną osobę, która zgarnie dowolną bluzę ze strony vulgarus.pl oraz wybraną płytę od Waszego ulubionego otyłego rapera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z kolejnymi newsami dotyczącymi naszej produkcji, będziemy dorzucać różne konkursy, zabawy i ankiety związane z M.E.A.T.em (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Czym jest M.E.A.T. ¯_(ツ)_/¯

M.E.A.T. jest grą RPG stylizowaną na klasyki lat dziewięćdziesiątych w rzucie 2D. Grafika gry opiera się na rozwiązaniach stylistycznych Pixel Art. Akcja dzieje się w latach 90-tych XIX wieku na terenie Kanady. M.E.A.T. powstaje na bazie autorskiego silnika i jest tworzony przez ekipę ludzi związanych ze światem gier od „zerówki” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, porady i propozycje partnerskie. Gra będzie również dostępna w wersji Alpha oraz Beta, w której poszukiwani będą doświadczeni i profesjonalni testerzy (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Wszystkich ludzi związanych RPGami oraz tych, których interesuje produkcja gier, zapraszamy do obserwowania naszego profilu – będziemy wrzucać regularne postępy w produkcji oraz różne ciekawe animacje „WYPOK EKSKLUZIW” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meatrpg #rpg #pcmasterrace #gry #grypc #mmorpg #rap