Wrzucam galerię moich zdjęć z…

Wrzucam galerię moich zdjęć z Horizon Zero Dawn . Gra jest absolutnie oszałamiająca graficznie. Wyciska wszystko z tej konsoli, szczególnie dodatek. Grafika wygląda bajecznie a poprzez to wszystkie widoki. Naprawdę wiele razy zatrzymywałem się bo zachwycała wyglądem.
Grę ukończyłem na około 95% zarówno podstawki oraz dodatku, zajęło to mi 95h, ale to była świetna świetna rozrywka – i polecam każdemu jeśli jeszcze nie spróbował.
Historia na początku wydawała się taka jakby nie miała czym zaskoczyć, jednak gdzieś kryła się tajemnica – którą wydobywa się gdzieś w 3/4 gry, i wtedy niewiele jest takim samym, już inaczej się patrzy, na to co otacza.
Na wybitną pochwałę zasługuje pełna polska lokalizacja. Grałem połowę gry pl, potem połowę ang, by po raz drugi rozegrać finałową misje i porównać raz jeszcze głos Hadesa w wersji pl. I jest to jedyny minus jaki wystawiam – w ang jest rzeczywiście metaliczny. Ale to jedyny minus, zarówno gry jak i spolszczenia.
Questom trzeba poświęcić osobny akapit – bo nie odstają od Wiedźmina 3. Bardzo fajne były zadania w loży łowcow, wyzwanie wodza Banuków, wytropienie 3 oszustów, questy Olina, z bronią u Petry… Najlepszy moim zdaniem był Gambit Królowej z dziejącym się wcześniej pomocą pielgrzymom. Świetnie napisaną postacią jest Nil! Naprawdę zapada w pamięć, mega kozak, mega humor jeśli traktować to odpowiednio.
Czekam na dwójkę! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

pokaż spoiler Piona dla wszystkich z nieparzystą liczba skarpetek ;D #pdk

My Horizon Zero Dawn+ Gallery. Astonishing game! 65 quality photos selected from over 450 – all of them created when a game gave me a reason. That says something. Spoilers ahead!


Możliwe spojlery!

Wołam zainteresowanych @JEST-SUPER, @ill_principe, @Nilus
#horizonzerodawn #gry #estetyczneobrazki #konsole #ps4 #pcmasterrace miejmy nadzieję że w końcu zagracie!